•  
  SUPER - LINE Przesłony Okienne
  tel.: +48 (22) 446 75 26
  mobile: +48 600 954 922
  mobile: +48 602 643 119
  e-mail: superline@superline.pl
   
  lider technik osłonowych 2018
     20 lat anniversary
   
         somfy expert
   
   attention to detail
   
   
         2 lata gwarancji
   
   
         warranty
   
   
  Dane rejestrowe:  
  SUPER - LINE Tomasz Pawlik
  ul. Królowej Śniegu 20
  05-500 Julianów
  NIP: 9511650726
   

powrót
 

Rolety dzień i noc z montażem na terenie Warszawy i okolic

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet typu dzień i noc. W tej kategorii znajdziesz kilka różnorodnych modeli, w tym cieszące się największą popularnością STANDARD oraz MINI. Wybierz rozwiązanie, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

Oferujemy sześć modeli rolet dzień i noc:

Model MINI żaluzja typu dzień/noc  Model MINI                .....czytaj więcej
 
Model STANDARD  Model STANDARD   .....czytaj więcej
 
 
Model 24 dzień i noc  Model 24                       .....czytaj więcej
 
 
 Model 33 żaluzja day/night  Model 33                       .....czytaj więcej
 

 

Model 35  Model 35                       .....czytaj więcej

 

 
 
Model 70  Model 70                       .....czytaj więcej
 
 
o

BOGATY WYBÓR ROLET TYPU DZIEŃ I NOC – WARSZAWA

Sprawdź nasz asortyment dostępnych na wymiar rolet dzień i noc. Przesłony tego typu nie tylko cechują się eleganckim designem, ale też pozwalają w łatwy sposób dostosować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli lubisz, gdy w pokoju panuje klimatyczny półmrok. W żaluzjach dzień i noc zastosowano naprzemienny układ tkaniny transparentnej oraz zaciemniającej, a podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala bezproblemowo kontrolować nasłonecznienie pokoju. Poznaj dostępne rolety dzień i noc w kilku wariantach.

ELEGANCKIE ROLETY W KASECIE – ŻALUZJE TYPU DZIEŃ I NOC

Nasze przesłony okienne to minimalistyczna, lecz wyjątkowo elegancka dekoracja każdego pomieszczenia. Do wyboru pozostaje kilka wariantów kolorystycznych, w tym doskonale prezentująca się wersja utrzymana w odcieniu stonowanej szarości połączonej z bielą. Nasze rolety typu dzień i noc są dostępne na wymiar, a ponadto klientom mieszkającym w Warszawie lub jej okolicach oferujemy opcję montażu. Korzystamy z najlepszej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych tkanin – nasze rolety dzień i noc to produkty wyjątkowo wytrzymałe, pięknie prezentujące się w każdym wnętrzu.

ROLETY DZIEŃ I NOC Z MONTAŻEM – WARSZAWA

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej montażu rolet dzień i noc, które to stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie elegancki design oraz funkcjonalność. Usługa ta obejmuje zarówno pomiar, jak i profesjonalną instalację rolet w oknach. Montaż odbywa się zawsze w dogodnym dla klienta terminie oraz uwzględnia wszystkie jego oczekiwania. Gwarantujemy solidność, precyzyjność wykonania, a także czystość i porządek po zakończonych pracach. Niewątpliwym atutem naszych usług związanych z żaluzjami dzień noc jest pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, od wyboru odpowiednich produktów, przez ich precyzyjny montaż, aż po serwis posprzedażowy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości nasi doradcy chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji i pomogą w podjęciu decyzji. Jesteś z Warszawy lub Piaseczna? Ciesz się komfortem i elegancją, jaką oferują rolety dzień i noc. Zaufaj naszej profesjonalnej ekipie! Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Zapraszamy do współpracy!